Opublikowano: 23 września 2021

Szanowni Państwo,

     Trwa w mediach i szkołach prawdziwa batalia o to, aby jak największa liczba osób zaszczepiła się przeciwko covid – 19, bo tylko szczepienie wydaje się być skuteczną metodą zabezpieczenia przed  skutkami zarażenia i koniecznością zawieszenia zajęć stacjonarnych, co w przypadku naszej szkoły podważa jej sens. Zdalne nauczanie przedmiotów zawodowych bardzo ograniczyło rozwój umiejętności naszych uczniów i mając to na względzie,  chcielibyśmy wykluczyć konieczność przejścia na zdalne nauczanie.

    Zgodnie z zaleceniami naszego organu prowadzącego i MEN dokonaliśmy rozeznania w sprawie szczepienia wśród uczniów i pracowników szkoły. Okazuje się, że w tej sprawie możemy jeszcze wiele zrobić, by poprawić bezpieczeństwo nas wszystkich. Wątpiących w skuteczność szczepień jest wielu, nie umiemy poradzić sobie z nasuwającymi się pytaniami, a może po prostu potrzebujemy porozmawiać z osobą kompetentną, znającą problem nękającej nas pandemii od podszewki?

     Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – rodziców, pedagogów, pracowników szkoły
i samych uczniów na spotkanie online z prof. Jolantą Wierzbą, pracownikiem Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku i lekarzem pediatrą od wielu lat opiekującym się naszymi uczniami.

Spotkanie  odbędzie się 27 września 2021 r. (poniedziałek) o godz. 19.00.

Wystarczy wejść na aplikację Microsoft Teams, zalogować się na konto Waszego dziecka, odszukać i kliknąć na zespół o nazwie „Szkoła”, a następnie na łącze „dołącz do spotkania”.

Moderatorem spotkania będzie Pan Piotr Janczarski.

Serdecznie zapraszamy!
Dyrekcja Szkoły
← Powrót do listy